LEED Danışmanlığı Teklif Formu

LEED Sertifika Danışmanlığı
LEED yeşil bina sertifikasının alınabilmesi için gerekli tüm çalışmaları kapsayan LEED sertifika danışmanlığı hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgiye LEED Danışmanlığı sayfamızdan ulaşabilirsiniz. LEED ile ilgili daha detaylı bilgiler için LEEDsertifikası.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Teklif talebinizi aşağıdaki formumuzu doldurarak tamamlayabilirsiniz. LEED sertifika danışmanlığı teklifimiz için en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

LEED Sertifikası

LEED yeşil bina sertifikası Türkiye ve Dünya’da en fazla tercih edilen çevre dostu bina derecelendirme sistemidir.

LEED sertifikasının önemi ve sertifikasyon süreçleri ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Formun çalışması için lütfen çerezlere izin verin. Alternatif olarak, bilgi@aeco.com.tr e-posta adresi üzerinden bilgilerinizi göndererek de bize ulaşabilirsiniz.

LEED sertifikası, mevcut ve yeni binalar için alınabilmektedir. LEED teklifi talep ederken, projenizin durumu hakkında da bilgi vermeniz teklif sürecimizi hızlandıracaktır.

LEED danışmanlık teklifi projenin aşamasına, konumuna, bina türüne, büyüklüğüne, kat sayısına ve hedef sertifika seviyesine göre değişiklik gösterebilmektedir.

LEED danışmanlığı hizmetimize, leed sertifikası içerisinde yer alan tüm ön koşul çalışmaları dahildir. LEED teklifimize ek olarak, sertifikaya kayıt ve inceleme ücretleri de dahil edilmekte, böylece işveren önüne çıkabilecek tüm maliyetleri görebilmektedir.